Tinder Üzerinden Instagram Profilleri İncelenebilecek

Tinder Üzerinden Instagram Profilleri İncelenebilecek

Arkadaş bulma uygulaması olan Tinder, çevrenizde seçtiğiniz seçeneklere göre size uygun olan kişileri karşınıza çıkartıyor. Beğendiğiniz kişiyi sağa, beğenmediğinizi sola doğru kaydırarak fotoğraflar ve kişiler arasında geçiş yapıyorsunuz. Eğer sizin beğendiğiniz kişi de sizi beğenirse, eşleşmiş oluyorsunuz ve böylece o kişiyle konuşabiliyorsunuz.

Tinder’a giriş yapmak için 18 yaşından büyük olmanız gerekli. Uygulama, sadece Facebook üzerinden giriş kabul ediyor. Ayrıca sahte hesapları engellemek için Facebook’ta ki arkadaş sayınızında belirli miktarın üzerinde olması gerekli.

Uygulama oldukça basit bir arayüze sahip. Birçok benzeri uygulama arasından sıyrılmasının en büyük nedeni de zaten böyle basit bir arayüze sahip olması.

Tinder, aldığı son güncelleme ile artık Instagram ile birlikte çalışabilecek. Böylece uygulamanın bize gösterdiği kişilerin Instagram profillerini inceleyebileceğiz.

Zaten daha önceden de Tinder kullanıcıları Instagram, Twitter gibi sosyal ağ adreslerini, uygulamadaki profillerine yazıyorlardı. Fakat bu güncelleme sayesinde kişinin Instagram hesabını direkt olarak Tinder üzerinden inceleyebiliyorsunuz.

Kaynak:webtekno.com

By Okan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.