mesleki-yeterlilik-belgesi-veren-kurumlar
Mesleki Yeterlilik Belgesi İzmir

Mesleki Yeterlilik Belgesi İzmir

Mesleki Yeterlilik Belgesi İzmir ilinde oldukça rağbet gören bir belge. MYK Mesleki yeterlilik belgesi veren kurumlar İzmir’de çok sıkı çalışmakta ve işçilerin belge sahibi olmalarını sağlamaktadırlar. Günümüzün zorlu şartlarından biri olan çalışmak kimi zaman birçok kişinin canından olmasına neden olmaktadır. Para kazanmak için canlarından olan kişilerin canlarından olmasının en büyük sebeb... »

EMSİAD,Elektrik Malzeme Satıcıları İş Adamları Derneği
EMSİAD-–-Elektrik-Malzeme-Satıcıları-ve-İş-Adamaları-Derneği

EMSİAD,Elektrik Malzeme Satıcıları İş Adamları Derneği

Elektrik sektörün , çok değerli üyesi ; Sektörün sorunlarının çözümünde , üyesinin faydasını gözeten , yerel ve ulusal basında kendinden söz ettiren , kamu , mahalli idare , özel – tüzel , hepimizin tanıdığı etkili ve yetkili kişilerce bilinen , faaliyetleri örnek ,  seçkin üyeleriyle , etkili  gücüyle  tanınacak bir EMSİAD için varmısın ? Gücünüz , gücümüzdür : “ Bir zincir , en zayıf halkası kad... »

Corel Draw X6 Görsel Eğitim Seti

Corel Draw X6 Görsel Eğitim Seti

Corel Draw X6 Uygulamalı Görsel Eğitim Seti ile sayfa mizanpajı ve vektörel çizimlerin yanı sıra Logo, amblem, kartvizit, dergi, broşür, afiş, takvim,davetiye,insört gibi basılı ürünleri yapmayı öğreneceksiniz. Eğitim Setinden Örnek Videolar Var mı? Örnek videolar sayfasından, görsel eğitim seti içerisinden alınan belirli bölümlerini izleyerek, eğitim setimizin kalitesini görebilirsiniz. Corel Dra... »

mesleki-yeterlilik-belgesi
Mesleki Yeterlilik Belgesi mesleki-yeterlilik-belgesi-ornegi-certurk

Mesleki Yeterlilik Belgesi

Mesleki Yeterlilik Belgesi nedir, nasıl alınır, nereden alınır, Mesleki Yeterlilik Belgesi veren kurumlar (firmalar) , Mesleki Yeterlilik Belgesi sorgulama, Mesleki yeterlilik belgesi zorunluluğu gibi birçok konuda size bilgi vereceğiz.  Mesleki YeterlİLİk Belgesi nedir? Mesleğin öngördüğü mesleki eğitimi almış ve ardından yapılan sınavlarda başarılı olmuş kişilere verilen belgedir. Günümüz Türkiy... »

Mustafa Kemal Atatürk-Atatürk’üm.info

Mustafa Kemal Atatürk-Atatürk’üm.info

Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e gönülden bağlı bir grup genç tarafından hayata geçirilen bu site; Türk Milleti’nin bugün ve gelecekte tam bağımsızlığa, huzur ve refaha sahip olması, devletin millet egemenliği esasına dayandırılması, aklın ve ilmin rehberliğinde Türk kültürünün çağdaş uygarlık düzeyi üzerine çıkarılması amacıyla temel esasları yine Atatürk t... »

DB Metal

DB Metal

DB Metal, günümüz modern yan sanayicilik anlayışını benimsemiş olarak kurulmuş ve bu doğrultuda insan, makine ve donanım gelişimini tamamlayarak üretime başlamıştır.Tüm firmaların hedeflerinde yer alan kaliteli üretim, zamanında teslim ve sıfır hata hedeflerinin yanında DB Metal’in en büyük hedefi ve taahhüdü müşterilerine çözüm ortağı partner olarak hizmet vermek, gelişimlerine katkıda bulunmaktı... »

Pir Zöhre Ana

Pir Zöhre Ana

“Alisiz yol yürünmez” “Bizi öldü bilen bir anda diriliriz, bir anda eririz. Her meydanda gezen biziz…İsterse sultanım, Allah deyip gezdiririz. Gezenler, erenler ölmez; batındaki zahiriz. Her dervişin piri var. Şah Üseyin’den söyleriz…” Zöhre Ana (Cemden Gelen Nefesler) Allah, her karanlık dönemde insanlığa ışık olacak, yol gösterecek evliyalar göndermiştir. Haktan gelen bu evliyalar, nefesleri ve ... »

Zöhre Ana Forum

Zöhre Ana Forum

Zöhre Ana Forum; Yozlaştırılan Alevilik yolunun gerçeklerini, Yaşayan Tek Ehlibeyt Evliyası Pir Zöhre Ana’nın  dilinden aktararak tüm topluma yaymak; ayrıca kültür, mizah, sanat, siyaset, tarih, müzik vb. tüm insanlığı ilgilendiren konularda bireyleri düşünmeye ve de yorum yapabilmeye sevketmek ve de tüm toplumu kucaklayan sıcacık bir aile oluşturmak amacıyla 2008 yılında, Zöhre Ana’ya... »

Hizmet İş- Yedek Parça Makine Sanayi

Hizmet İş- Yedek Parça Makine Sanayi

Hizmet İş Yedek Parça Makine Sanayi 18 yıllık iş tecrübesi ile hizmet veren firmamız iş makineleri yedek parça sektöründe gerçekleşen her türlü değişikliği yakından takip ederek siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermenin gayret ve azmindedir. Konusunda uzman satış ve teknik elemanları ile kalite, dürüstlük ve müşteri memnuniyeti ilkelerine bağlı kalarak hizmetlerini sürdürecektir. Çağın ... »

Kültür Sanat Portalı

Kültür Sanat Portalı

Kültür Sanat Portalı olarak ;  Türkiye’de  gerçekleşen bütün etkinlikler, Kültür Sanat Merkezleriyle ilgili bilgiler, Kültür Sanat haberleri, etkinliklere ait fotoğraflara yer veriyoruz. www.kultursanatportali.com »

Zöhre Ana Web TV

Zöhre Ana Web TV

Bireyler , kurumlar, markalar, TV Kanalları, medya şirketleri ve prodüksiyon şirketlerinden sonra Zöhre Ana‘yı sevenler olarak biz de Web Tv’de kanal açtık. Web.tv, internet üzerinde kendi kanalınızı yaratma fırsatı tanıyor. Sosyal yönü, kullanıma sunduğu araçları, mobil uygulamaları ve canlı yayın özelliği ile kullanıcılara bir kanaldan fazlasını sunuyor.   http://zohreana.web.tv »

Alevi Haber Ajansı-Alevi Haber Merkezi
alevi-haber

Alevi Haber Ajansı-Alevi Haber Merkezi

Alevi haberlerini mi aramıştınız? Alevi hakkındaki son dakika gelişmeleri ve Alevi ile ilgili tüm haberler Alevi Haberleri sitemizde. Alevi Haber,Alevi Haber Merkezi,Alevi Haber Ajansı,Basında Aleviler,Alevi Dünyası,Alevi Gündem Alevi Haber Sitesine gitmek için tıklayınız.  www.alevi-haberleri.com   »

Page 1 of 212

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.