Hizmet İş- Yedek Parça Makine Sanayi

İş Makinaları Yedek Parçaları

Hizmet İş- Yedek Parça Makine Sanayi

Hizmet İş Yedek Parça Makine Sanayi 18 yıllık iş tecrübesi ile hizmet veren firmamız iş makineleri yedek parça sektöründe gerçekleşen her türlü değişikliği yakından takip ederek siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermenin gayret ve azmindedir. Konusunda uzman satış ve teknik elemanları ile kalite, dürüstlük ve müşteri memnuniyeti ilkelerine bağlı kalarak hizmetlerini sürdürecektir. Çağın getirdiği teknolojiyi takip edip size en hızlı ve en dürüst hizmet vermek için biz hep burada olacağız…

Hedefimiz; İş makineleri ve bunların yedek parçaları konusunda , dünya ölçeğinde ürün ve hizmet sunan , faaliyet alanımızda gelişen en son teknolojiyi ülkemize getiren , güven, kalite ve vizyonerliği ile ön plana çıkmış bir kurum olmak.

www.hizmetis.net

2 Comments

  1. Talip Doğru  /  15 Temmuz 2013, 21:25 Reply

    İş makinaları yedek parçaları sektöründe hizmet veren Hizmet İş şirketi özellikle ; cat,silvan,filitre,donatson,caterpillar,tırnak,scf,enjektör,makara,istikamet,zincir,papuç,kova,adaptör,rulman gibi yedek parçaları satışını yapmaktadır. Dürüst yönetim ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile Ankara Ostim’de yedek parça satan firmalar arasında ilk sırada yer almaktadır.

  2. portifci sinan  /  10 Mart 2016, 14:39 Reply

    uygun fiyata makine parçası sagladıgınız için teşekkürlerimi iletirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.