Corel Draw X6 Görsel Eğitim Seti

Corel Draw Öğrenmenin En Kolay Yolu

Corel Draw X6 Görsel Eğitim Seti

Corel Draw X6 Uygulamalı Görsel Eğitim Seti ile sayfa mizanpajı ve vektörel çizimlerin yanı sıra Logo, amblem, kartvizit, dergi, broşür, afiş, takvim,davetiye,insört gibi basılı ürünleri yapmayı öğreneceksiniz.

Eğitim Setinden Örnek Videolar Var mı?
Örnek videolar sayfasından, görsel eğitim seti içerisinden alınan belirli bölümlerini izleyerek, eğitim setimizin kalitesini görebilirsiniz.

Corel Draw X6 Uygulamalı Görsel Eğitim Setini Nasıl Alabilirim?
http://www.kariyeregitimseti.com/corel_draw_x6_egitim_seti_detay.html adresine üye olduktan sonra almak istediğiniz seti sepetinize ekleyip alabilirsiniz. Gerekli bilgilendirmeler kariyeregitimseti.com adresinde bulunmaktadır.

Corel Draw X6 Uygulamalı Görsel Eğitim Seti Faydalı Olur mu?
Anlatım yalın ve akıcı olduğundan herkesin anlayabileceği bir eğitim setidir. Sıfırdan başlayarak Corel Draw X6 programının temel ve gelişmiş özellikleri anlatmaktadır. Görsel eğitim seti, teorik bilginin hemen ardından, grafik tasarım,matbaa,vektörel çizim alanlarından uygulamalarla zenginleştirilmiştir. Böylece anlatılan her şeyi nerede kullanacağınızı çok iyi bileceksiniz. Eğitim setinde izlediğiniz her konuyu ve örneği, uygulayarak yapmanız konuya daha hakim olmanızı sağlar. Görsel Eğitim seti sonunda hepiniz Grafikerlik mesleğine ilk adımı sağlam adımlarla atmış olacaksınız.

Eğitim Setinden Örnek Videolar Var mı?
Örnek videolar sayfasından, görsel eğitim seti içerisinden alınan belirli bölümlerini izleyerek, eğitim setimizin kalitesini görebilirsiniz.

Bu Eğitimden Sonra Neler Yapabilirim?
Corel Draw X6 Uygulamalı Görsel Eğitim Setini bitirdikten sonra Vektörel Çizimler,Logo,amblem, kartvizit, ambalaj tasarımı, dergi ,gazete,yıllık, insört, el ilanı, antetli çalışmalar, davetiye, broşür, afiş, kitap kapağı tasarımı, takvim, etiket, illüstrasyon ,reklam panoları, reklam sayfaları gibi grafiksel ürünlerin tamamını tasarlamak mümkündür.

Bu Eğitim Setinden sonra hangi sektörlerde çalışabilirim?
Matbaa sektöründe baskıya yönelik olarak çalışabileceğiniz gibi bunun dışında masaüstü yayıncılıkta,dijital baskı,tekstil,moda,tabela,dış cephe kaplama gibi sektörlerde de kendinize yer edinebilirsiniz.

www.coreldrawegitimseti.com

4 Comments

 1. Tarık Gökçe  /  17 Temmuz 2013, 13:40 Reply

  Corel Draw X6 video ve derslerini ararken Görsel Eğitim Seti sitenizi gördüm. Eğitim setinin içeriğine baktığımda gerçekten dolu dolu. Vektörel çizimdeni,logoya,kartvizitten,broşüre her alandan uygulamalar var . Corel draw derslerini ve videolarını izledim ve kısa sürede ilerleme kaydettim . Eğitim setini satın almayı düşünüyorum tabii önce para bulmam lazım. İnşallah parayı denkleştirdikten sonra bu iş tamam… Teşekkür ederim emekleriniz için..

 2. Okan KELLE  /  15 Ekim 2015, 16:40 Reply

  Grafiker olmak için tek tercih http://www.anatasarim.com

 3. portifci sinan  /  10 Mart 2016, 14:41 Reply

  tasarımcı olmaznız için birinin anlatıp ögretmesine gerek yok en güvenilir ve garanti adres http://www.anatasarim.com

 4. ugur ışık  /  10 Mart 2016, 14:43 Reply

  gerçektende Ana Tasarım’ın hakkını veriyorsunuz vede verdiginizin arkasında durup her sorumu cevaplandırıyorsunuz. sizi tüm tasarım’cılara öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.