kartal-maltepe-atasehir-kadikoy-perdeci

Kartal Maltepe Ataşehir Kadıköy Perdeci

My Stil home firması İstanbul  Kartal Perdeci, Maltepe Perdeci, Ataşehir Perdeci, Kadıköy Perdeci, Perdecileri olarak İstanbul’un Anadolu yakasındaki tüm ilçe, semt ve mahallelerinde perde tasarımı, dekorayon, duvar kağıdı gibi çalışmaların imalat ve satışını yapmaktadır. Siz değerli müşterilerimize uygun ve şık perdeler sunmaktayız. Perdelerimiz çok kaliteli ve dayanıklıdır. Kullanımı, temi... »

Türkiye'de WhatsApp kullanan kaç kişi var

Türkiye’de WhatsApp kullanan kaç kişi var?

Türkiye odağında mobil uygulamalara dair önemli bilgileri, internet araştırmaları şirketi Gemius’un Ülke Müdürü İdil Kesten Webrazzi Summit 2019 katılımcılarıyla paylaşacak. Türkiye’nin en etkili internet konferansı Webrazzi Summit 2019, 23 Ekim Çarşamba günü, Wydnham Grand İstanbul Levent’te gerçekleşecek. Konferansımızda, Türkiye odağında mobil uygulamalara dair önemli bilgiler... »

Türkiye’de en çok kullanılan mobil uygulamalar

Türkiye’de en çok kullanılan mobil uygulamalar

Webrazzi Summit 2019’da, Gemius Ülke Müdürü İdil Kesten, Türkiye odağında, mobil uygulamalar konusunda oldukça dikkat çeken verileri katılımcılarla paylaştı. Türkiye’nin en etkili internet konferansı Webrazzi Summit 2019, yoğun bir katılımla dün gerçekleşti. Bu sene 3 farklı sahnede, 5 farklı salonda gerçekleştirdiğimiz konferansımızda Gemius Ülke Müdürü İdil Kesten, “Digital Dis... »

mesleki-yeterlilik-belgesi-veren-kurumlar
Mesleki Yeterlilik Belgesi İzmir

Mesleki Yeterlilik Belgesi İzmir

Mesleki Yeterlilik Belgesi İzmir ilinde oldukça rağbet gören bir belge. MYK Mesleki yeterlilik belgesi veren kurumlar İzmir’de çok sıkı çalışmakta ve işçilerin belge sahibi olmalarını sağlamaktadırlar. Günümüzün zorlu şartlarından biri olan çalışmak kimi zaman birçok kişinin canından olmasına neden olmaktadır. Para kazanmak için canlarından olan kişilerin canlarından olmasının en büyük sebeb... »

Uzaylılar Dünyaya Esrarengiz Sinyaller Gönderiyor Olabilirler
193546c48442bebae6536ae48eb19086d8bd307e A Spaceship

Uzaylılar Dünyaya Esrarengiz Sinyaller Gönderiyor Olabilirler

Harvard’lı bilim insanları uzayın derinliklerinden çok güçlü sinyaller alıyor olabileceğimizi iddia ediyor Harvard-Smithsonian Astrofizik Merkezinde görev yapan Profesör Avi Loeb uzaylıların dünyamıza esrarengiz sinyaller gönderdiklerini fakat bilim insanlarının bunları yanlış yorumlamış olabileceklerini iddia ediyor. Uydular vasıtasıyla dünyamıza gelen ilginç radyo dalgalarının aslında uzay... »

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın Avrupa Fiyatı Sızdırıldı!

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın Avrupa Fiyatı Sızdırıldı!

Çok yakında resmi duyurusu gerçekleştirilecek olan Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın Avrupa’da satışa çıkacağı fiyatlar Evan Blass tarafından paylaşıldı. Samsung’un yakın zamanda dünyayla eş zamanlı olarak Türkiye’de de lansmanını gerçekleştireceği yeni amiral gemisi telefonları Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın Avrupa satış fiyatları ortaya çıktı. Teknoloji dünyasında paylaştığı sızıntılarla ya... »

Page 1 of 35123»