Aleyna Tilki Ego Vine Gülmek Garanti

Aleyna Tilki Ego Vine Gülmek Garanti

Son zamanlarda Yaz’ın en çok dinlenen popstarı aleyna tilkinin komik Vineları. »

Adobe Photoshop’a beklenen özellik geldi
photoshop-beklenen-ozellik

Adobe Photoshop’a beklenen özellik geldi

Fotoğraf düzenleme ve tasarım denildiği zaman akıllara gelen ilk yazılım olmaya başaran Adobe Photoshop, geliştirilmeye ve zaman geçtikçe çok daha güçlü özellikler kazanmaya devam ediyor. Dünyanın en bilindik yazılımları arasında yer alan hatta birçok kişi tarafından bir teknik zannedilen Photoshop, Adobe tarafından yayınlanan yeni güncellemesiyle önemli özellikler kazandı. Fotoğraf düzenleme ve g... »

İphone 8 üç farklı model sunacak iddiası!
iphone-8-uc-farkli-model-olarak-sunacak-iddiasi

İphone 8 üç farklı model sunacak iddiası!

2017 yılında 10. yılını kutlayacak olan Apple İphone 8 ile kullanıcılarını sevindireceğe benziyor. 2017 yılında piyasaya sürülmesi beklenen İphone 8’in üç farklı model ile kullanıcının karşısına çıkmaya hazırlandığı söylenti ve tahminler gelmeye devam ediyor. İddia’da bulunan isim İphone modelleri hakkında en yakın tahminleri sunan Ming-Chi Kuo… Apple’ın sıradaki iPhone mod... »

Çin’in ‘Yapay Güneş’i 102 Saniye Boyunca Isı Yaydı
cin-in-yapay-gunes-i-102-saniye-boyunca-isi-yaydi cin-in-yapay-gunes-i-102-saniye-boyunca-isi-yaydi

Çin’in ‘Yapay Güneş’i 102 Saniye Boyunca Isı Yaydı

Çin Fiziksel Bilimler Enstitüsü geçici olarak güneşin üç katı sıcaklığa ulaşabilen yapay bir güneş yarattıklarını ve 102 saniye ısı yaymasını sağladıklarını açıkladı.   Çin’de bulunan Fiziksel Bilimler Enstitüsü’nde görevli bilim insanları, geçici olarak güneşin üç katı sıcaklığa ulaşabilen yapay bir güneş yarattılar. Yapay güneş, nükleer füzyon haznesini 49.999 milyon derecelik ı... »

WordPress Kurulumu
wordpress-kurulumu

WordPress Kurulumu

WordPress dünyada en çok kullanılan blog sistemlerinden biridir, açık kaynaklı ve ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. WordPress kullanarak kısa süre içinde kendi sunucunuza kurulum yapabilir, sitenizi yayınlayabilir ve sitenize içerik eklemeye yani bloglamaya başlayabilirsiniz. phphocam da burda nasıl wordpress kurulumu yapacağınızı anlatıyor. »

WordPress Hız Optimizasyonu
wordpress-kurulumu

WordPress Hız Optimizasyonu

 WordPress Hız Optimizasyonu Sitelerin hızlı olması ziyaretçiler, Google botları açısından büyük avantaj sağladığından seo çalışmalarına da katkısı oldukça fazla olmaktadır. Bu sebeple sitelerinizin donanımsal, yazılımsal ve tasarımsal açıdan daha hızlı olmasına özen göstermeniz gerekir. Donanımsal açıdan hız : Sunucuya yani hosting özelliklerinize bağlı bir kriterdir. Sunucunuzun yayın yaptığınız... »

Page 1 of 23123»