İşte Süper Bir müzik İnsanın Ruhunu Dinlendiriyor

İşte Süper Bir müzik İnsanın Ruhunu Dinlendiriyor

Keyifli dinlemeler… Ana Tasarım;Tasarımın Türkçesi. »

Web Tasarım’da Renk Uyumu
web tasarımda renk uyumu

Web Tasarım’da Renk Uyumu

Tasarım sözcüğünün kelime anlamına bakıldığında herhangi bir ürün, hizmet, nesne veya obje için tasarımcının hayal gücü, bakış açısı, kabiliyeti marifetiyle planlama, geliştirme ve üretme aşamaları yapılarak ortaya konulan bir eylem olarak nitelendirebiliriz. Tüm tasarım alanlarında olduğu gibi web tasarım alanında da görünüm ve görsellik önemli bir kavramdır. Günümüzde web tasarım çalışmalarının ... »

Etkili Bir Şekilde Site Kurmak İçin Nelere Dikkat Etmek Gereklidir?

Etkili Bir Şekilde Site Kurmak İçin Nelere Dikkat Etmek Gereklidir?

İnternet, artık ülkemizde her geçen çok daha popüler olan ve gündelik hayatımızın bir parçası hüviyetine bürünmüş parçası olmaktadır. Şu an için aktif anlamda 30 milyon bireyin her gün ciddi bir zaman geçirdiği de istatistiki veriler tarafından söylenmektedir. Sadece vakit geçirme aracı değil, A’ dan Z’ ye her türlü ürün alışverişini ülkenin neresinde olursak olalım tek bir tıkla yapabilmemiz için... »

Instagram sahte takipçileri sildi!

Instagram sahte takipçileri sildi!

Popüler fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram ‘sahte takipçi silinecek’ duyurusunu hayata geçirdi ve sahte takipçileri sildi. Geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapan Instagram, sahte takipçileri sileceğini açıklamış ve bunu hem bloğunda hem de uygulama üzerinden kullanıcılara duyurmuştu. Bu konuda adım atan uygulama sahte takipçileri silmeye başladı. Yapılan silme işlemiyle ilgili resm... »

Twitter’dan şaşırtan itiraf

Twitter’dan şaşırtan itiraf

Twitter Yönetim Kurulu Başkanı Dick Costolo, şirketin troll olarak tanımlanana ve başka kişilerin canını sıkmak için tweet atan kişilerle ve yarattıkları mağduriyetle başa çıkma konusunda başarısız olduğunu kabul etti. Costolo’nun Twitter çalışanlarına gönderdiği bir not, Verge adlı internet sitesine sızdırıldı. Buna göre yönetim kurulu başkanı, çalışanlara gönderdiği yazıda, linç kültürünün... »

Geleceğin Yükselen Mesleği: Seo Uzmanlığı

Geleceğin Yükselen Mesleği: Seo Uzmanlığı

Geleceğin yükselen mesleği: SEO uzmanlığı: Nüfusunun 37 milyonundan fazlası internet kullanan ülkemizde web sitelerinin daha çok trafik almak ve daha fazla satış yapmak adına arama motorlarında üst sıralara çıkma savaşı giderek büyüyor. İşte tam da bu noktada internet sitelerinin imdadına SEO uzmanları yetişiyor. Web sitelerinin arama motorlarında daha üst sırada yer alması için çalışma yapan SEO ... »

Page 1 of 10123»